DOČASNĚ NEAKTIVNÍ.

Březen 2011

šílenství jménem farmerama..

5. března 2011 v 18:38 | Enny
Ahojky ;))
Ano,podle názvu článku,můžete pochopit o čem budu psát.Budu psát o internetové hře jménem farmerama(www.farmerama.cz) Jde o to,že se bezplatně zaregistrujete a postupně čím lepší farmu máte,tím jste v lepším levlu.Zasazujete rostliny a stromy (melouny,fazole,saláty,mrkve..) a chováte zvířata(krávy,koně,ryby,slepice..), Za narozená zvířata a vyrostlé rostlinky dostanete vždy body(zkušenosti) které vám pomohou do dalšího levlu. Ale to neni jediné co dostanete,občas dostanete hřebík,kladivo nebo rýč. A až budete mít určitý počet můžete postavit také výrobnu na vajíčka,na vlnu , na kravské mléko nebo kozí etc.
Farmu si můžete dekorovat a zlepšovat,ve městě se dá ledacos koupit a teď nově tam udělali,že můžete odletět na Bahamaru. Kde budete pěstovat exotické plodiny a chovat exotická zvířata. Problém je v tom,že se budete muset naučit létat.Za každý postup získáté letecké míle a až jich budete mít 200 můžete se zůčastnit první lekce.Celkem,musíte nalítat 4000 leteckých mílí.

Taky sem farmeramě propale a baví mě asi jako jediná online hra :D Přidejte si mne myskaok a Bomber12101.Doufám,že vám tento článek pomohl a bavil vás. Loučím se s váma ;))

I'm sorry..

4. března 2011 v 9:56 | >►*[Black.Blue]*<◄
Ahojky zlata,omlouvám se fakt maximálně jsem hrozná no..:( Teď mám chvíli času a chuť zajít na blog.Jinak informačně,změním layout,přidám nějaký smysluplý článek ale neobíhám typem,že napíšu na každej blog ''jak se máš?'' ne,mě stačí když zajdu na váš blog a přečtu si články ;)
Asi tak..Minulej týden jsem si objednala z blogu sweetbunnyshop.blog.cz,řetízek peace v černé barvě,byla sem spokojená akorát by ten řetízek mohl být víc lesklý :D,rychle to přišlo,takže spokojená.
Líbí se vám ? :)

Zdroje odkud Kopíruju>forevermiley.blog.cz,heart-miley-cyrus.blog.cz,kisroh.blog.cz,xoxo-cyrus.blog.cz,love-cyrus.blog.cz