DOČASNĚ NEAKTIVNÍ.

Červen 2009


Taylor-2009 CMT Music Awards Rehearsals

28. června 2009 v 10:21 | *Best*Michy:) |  aktuality k ní

Ahoj..Taylor Swift to tam bezvadně sluší !!Mám jí ráda:)Můžete juknout do rubrikyTaylor Swift


diplom009

28. června 2009 v 10:04 | *Best*Michy:) |  →Diplomky pro mě


Demi and Her Sister - On Bikes in Toluca Lake

27. června 2009 v 8:27 | *Best*Michy:) |  Paparazzi k Demi Lovato

Demi se byla se svojí mladší sestrou, taky herečkou, Madison, projet na kole po Toluca Lake. Dem vypadá nádherně!!


Hilary Duff photoshoot005

27. června 2009 v 8:24 | *Best*Michy:)


Kick Up Your Heels Celebrity Auction Fundraiser

23. června 2009 v 17:52 | *Best*Michy:)
Hil udělala další dobrý skutek,tentokrát se zase točil kolem bot!Navrhla a podepsala tento nádherný pár bot pro Lancaster Opera House Kick Up Your Heels Celebrity Auction Fundraiser. 100% výtěžku půjde do dětských programů do historického Viktoriánského divadla blízko Bufallo, NY.

Hilary Duff avatary001

23. června 2009 v 17:46 | *Best*Michy:)
Made by AmyMade by AmyMade by AmyMade by AmyMade by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us
Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us Made by Amy ----------------- Image Hosted by ImageShack.us


Hilary Duff

23. června 2009 v 17:40 | *Best*Michy:)

Životopis***nejdůležitější věci o ní***

Photoshooty***fotky focené profesionály***

Paparazzi►***na ulici***

graphic***výrobky k ní***

Písně***ty nej písničky***

Ostatní***co se nikam jinak nevešlo***Hilary Duff životopis

23. června 2009 v 17:22 | *Best*Michy:)

Životopis

Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Následně začala hrát malé role - například v Chicago Hope,nebo v moderní popelce ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire, kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadet Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film (Italské prázdniny 1) získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Haylie Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary má sestru Haylie Duff, která je méně slavná zahráli si spolu ve filmu Material Girls (Holky v balíku) ,a ve filmu Lizzie McGuire.

Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff.Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...

Hlásni prosííím:)

23. června 2009 v 16:36 | *Best*Michy:) |  →odpad
Prosííím hlásni ►►TU◄◄ moc prosííím pro *Best*Michy:) moc dík a když budete potřebovat tak napište pod tento článek a já hlásnu=)


a diplíky:
Vyhlášení SONStar

23. června 2009 v 15:03 | *Best*Michy:) |  Soutěžky:)

Vyhlášení výsledků SONStar


Taylor Swift

21. června 2009 v 17:41 | *Best*Michy:)

Životopis

avatary

photoshooty

aktuality

Písničky
Životopis Taylor Swift

21. června 2009 v 17:33 | *Best*Michy:)
Povolání: Zpěvačka, herečka, textařka
Věk: 19
Datum narození: 13. 12. 1989
Místo narození: Reading, Pensylvánie, USA
Znamení: Střelec aktuální horoskop »
Výška: 180 cm

Životopis

Taylor Swift se narodila 13. prosince roku 1989 ve městě Reading ve státě Pennsylvania.

Její otec Scott pracuje jako burzovní makléř a matka Andrea, která je v domacnosti. Taylor má mladšího bratra Austina.

Tay vyhrála, v deseti letech, národní soutěž v poezii s tří stránkovou básní, která se jmenuje "Monster n my closet", což by se dalo přeložit něco jako ve smyslu "Příšera v mém pokoji".
Potom začala vystupovat na různých akcích v jejím rodném městě, zpívala v karaoke soutěžích, festivalech a také začala psát svoje první písně. Na její zpěv měla vliv její babička a známá zpěvačka LeAnn Rimes (film Divoké Kočky). Její babička byla profesionální operní zpěvkyně.

V jedenácti letech Tay udělala svůj první výlet do Nashvillu na nahrávání demo nahrávek jejího zpívaní s karaoke písničkama. Poté se Tay vrátila do Pennsylvanie, kde byla oslovena zda-li by zazpívala tenisovém turnaji U.S. Open, kde by ztvárnila národní hymnu.

Taylorin první singl s názvem "Tim McGraw" vyšel v rádiích v létě roku 2006 a 24. října téhož roku vyšlo její stejnojmenné album. Tay napsala všechny svoje písničky na albu, které se umístilo na 19. místě americké hitparády Billboard Album Charts a během prvního týdne se prodal na 39 000 kopíí. Později se toto album umístilo v americké hitparádě Top Country Albums Charts na prvním místě a poté na pátem místě Billboard Album Charts.

V Listopadu 2008 už prodala přes tři miliony kopií a přes internet bylo jejího singlu staženo přes 7,5 milonů.

Taylorino nové album s názvem "FEARLESS" vyšlo 11. listopadu. V únoru roku 2009 se toto album drží v americké hitparádě Billboard Album Charts na prvním místě v prodejnosti. Její song "Love Story" vyhrává v hitparádách po celém světě.

Vyhrála sem SONC!

21. června 2009 v 17:20 | *Best*Michy:) |  →Diplomky pro mě
1.MÍSTO

promo desing

20. června 2009 v 7:52 | *Best*Michy:) |  →odpad
Ahoj tentno desing se mi nelíbí tak sem udělala new ''promo desing''

Třídění SB

19. června 2009 v 18:36 | *Best*Michy:) |  →odpad

Ahoj spousta lidí sem nechodí takže sem takže Třídění SB a myslim že se jich bez upozornění hodně nepoděpíše:(

Pokud chceš být mé SB pořád tak napiš:

jméno(přezdívku)

blog

a máš mě ráda?


Design který bude přes celé prázdniny:)

17. června 2009 v 17:58 | *Best*Michy:) |  →odpad
  • o víkendu udělám vyhlášení SONStar a diplomy,ceny...

  • bleskovka

  • dizkuze!


animace Miley Cyrus

17. června 2009 v 14:00 | *Best*Michy:) |  →Miley Cyrus


Avatary Miley Cyrus

16. června 2009 v 12:38 | Míšaaa |  avatary k Miley
ZD→

Navstevnost za minuly tyden (8.6. 2009 - 14.6. 2009)

15. června 2009 v 16:28 | *Best*Michy:) |  →odpad

Navstevnost za minuly tyden (8.6. 2009 - 14.6. 2009) je:
Pondeli: 59
Utery: 48
Streda: 47
Ctvrtek: 52
Patek: 68
Sobota: 88
Nedele: 73

Celkem: 435

Dík!!

Důležitý vzkaz!!!

15. června 2009 v 15:57 | *Best*Michy:) |  →odpad
Ahoj lidi před chvíli se tu objevil vzkaz který sem nepsala já !!!!!!!!!Bylo tam něco jako nesnášim vás a zrušim blog ...prostě sem to nepsala někdo se mi asi dostal na blog :(Rychle sem si změnila heslo !!!Jako nechápu toho idiota!Fakt ne !Kdyby vám někdo psal nehezké vzkazy s přezdívkou *Best*Michy:) nejsem to já!!!

1.kolo VGS

14. června 2009 v 11:43 | *Best*Michy:) |  Soutěžky:)

Ahoj hodnotit budu já :-)

Úkol:rozvrh hodin

Rozměry:nechám na vás!

s kým?-Nechám na vás

do jakých barev?-Modrá a žlutá

Do kdy?-20.6(sobota)

Vývory posílejte na email:myskaok@email.cz

Do předmětu napiš:přezdívku,a jaký je úkol(rozvrh hodin).

Přišel nám tvůj email?

KittynQa►NE
!vňulka►ANO
aja►NE
*TýNa17*►NE
Maggishek►NE
AgneQa►NE
Karolka Swan►ANO
Elinka►NE
Ms.MajusQua►NE
Lucko=)►ANO
Bl*o*o*de►NE

P.S =KDO BY NEVĚDĚL JAK NA NĚJ NAPIŠTE!

Zdroje odkud Kopíruju>forevermiley.blog.cz,heart-miley-cyrus.blog.cz,kisroh.blog.cz,xoxo-cyrus.blog.cz,love-cyrus.blog.cz